Jsme STAV MORAVIA spol. s r. o. – specialisté na stavební a projekční činnost

Firma STAV MORAVIA je společnost s r. o., kterou založili v roce 1993 zaměstnanci jedné z tehdy největších stavebních firem: Vítkovické stavby Ostrava. V době založení měla společnost cca 15 zaměstnanců a začátkem nového tisíciletí jich zaměstnávala 35. V současné době zastupují společnost dva jednatelé, kteří jsou rovněž jejími majiteli. U společnosti je zaměstnáno 12 zaměstnanců stavebně-řemeslných oborů. Na zakázky většího rozsahu využívá společnost také služby firem a živnostníků formou subdodávek.

Součástí firmy je také projekční kancelář s pětičlenným týmem stavebních inženýrů, která se zabývá projekční a inženýrskou činností v oboru pozemních staveb.

Individuální přístup

Spokojený klient

Pozemní stavby

Výstavba a rekonstrukce, památkové objekty

Vlastní řemeslníci

Zedníci, instalatéři, klempíři, tesaři…

Projekční kancelář

Zkušený projekční tým v oblasti pozemních staveb

Co děláme

Jaké služby nabízíme

Realizace staveb

Zaměřujeme se zejména na obnovu a rekonstrukci památkových objektů, realizaci střešních plášťů všech typů střech, sanace krovů, provádění provětrávaných fasád a dalších řemeslných prací. Rovněž zajišťujeme výstavbu občanských a průmyslových staveb.

Projekce a inženýrská činnost

Zajišťujeme kompletní proces přípravy staveb od vypracování architektonické studie přes všechny následné stupně projektové dokumentace, včetně inženýrské činnosti a autorského dozoru projektanta. 

 

Certifikace společnosti

V roce 2002 získala společnost certifikát ISO 9001 a v roce 2007 certifikát ISO 14001.

ČSN EN ISO 9001:2001

Systém managementu jakosti

ČSN EN ISO 14001:2005

systém řízení ochrany životního prostředí